Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :)))

2021-06-27 10:19
W pierwszą sobotę wakacji nasz GOK zamienił się w... mały cyrk. A wszystko to dzięki instruktorkom wrocławskiego zespołu Gwardia Gryfa, które uczyły chętne dzieciaki żonglerki i technik tańca z "poi".
Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :)))

Prawie 30 dzieciaków w dwóch grupach uczestniczyło w całodziennych warsztatach, podczas których można było nauczyć się żonglować i tańczyć z "poi", a w przerwach posilić smakołykami przygotowanymi przez niezawodnych rodziców. Była to niełatwa, ale i niesamowita  przygoda. Żonglerka i wszystko czego uczą nas "Gwarrdziści"  oprócz fascynującego efektu "wow", wspaniale rozwija sprawność fizyczną i umysłową. Dlatego  utrwalamy poznane na warsztatach elementy podczas cotygodniowych zajęć. A od 19 lipca do 13 sierpnia, będziemy ćwiczyć żonglerkę i  zorganizujemy wiele innych ciekawych atrakcji na wakacje w GOK dla dzieci. Szczegółowy plan ukaże się niebawem.

  • Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :))) Na poczatek wakacji- odrobina cyrku :)))