Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie.

Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie.

2018-02-15 10:48
Ochotnicza Straż Pożarna bierze udział w różnych zdarzeniach. Jak każda służba ratownicza jesteśmy narażeni na różne sytuacje losowe które utrudniają nam dotarcie do poszkodowanych. Tym razem na taki problem trafił ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie.

      W środę 14.02.2018r. o godz. 18:35 dostaliśmy zgłoszenie, że załoga ambulansu jadąca do pacjenta utknęła w błocie.

       Do zdarzenia doszło w okolicy  miejscowości Kleczkowo. Na trudnym odcinku drogi nieutwardzonej auto utknęło w grząskim terenie i tym samym nie mogło kontynuować dalszej jazdy. Niezbędna okazała się pomoc straży pożarnej w tym przypadku OSP Śniadowo. Strażacy dotarli do miejsca zdarzenia i przy pomocy wyciągarki linowej wydostali  pojazd, a następnie asekurowali go do drogi utwardzonej aby bez problemów mógł się poruszać.

       W akcji udział brał zastęp OSP KSRG Śniadowo.

 

                                                                                                                    OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie. Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie. Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie. Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie. Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie. Ambulans Szpitala Wojewódzkiego w Łomży utknął w błocie.