„STRAŻKÓW WSPIERAJMY ELEKTROSPRZĘT ODDAJMY!”

„STRAŻKÓW WSPIERAJMY ELEKTROSPRZĘT ODDAJMY!”

2024-01-05 09:15
Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w akcji zbiórki elektrosprzętu.

Celem akcji jest zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Za sprawnie przeprowadzoną akcje dla jednostki OSP czeka nagroda.

Ta zbiórka to najlepsza okazja, aby szkoły, urzędy, gminy, firmy przedsiębiorstwa, i instytucje pozbyły się nieodpłatnie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Green Office Ecologic po wcześniejszym zgłoszeniu wydaje odpowiednie zaświadczenia o odbiorze elektroodpadów. Protokoły kasacyjne wyślemy osobom zainteresowanym.
„STRAŻKÓW WSPIERAJMY ELEKTROSPRZĘT ODDAJMY!”

Akcja trwa w terminie: 01.01.2024 -07.02.2024

   Miejscem odbioru i składowanie odpadów jest PSZOK w Śniadowie ul Kościelna 8B   ( wyznaczone miejsce na terenie oczyszczalni) w godz. 7:30 - 15:30

   Pamiętamy o mieszkańcach naszej gminy i oferujemy pomoc w przewozie sprzętu w miejsce zbiórki ( osoby starsze lub nie mające własnego transportu)

WAŻNE! Nie przyjmujemy świetlówek, lamp oraz tonerów ( odbieramy jedynie tusze atramentowe)

   Wszelkich informacji możecie Państwo uzyskać u koordynatora zbiórki z ramienia OSP Śniadowo druha Tomasza Krajewskiego pod numerem telefonu 516 184 025

   Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Jest bardzo dobra okazja żeby się pozbyć zużytego sprzętu. Zebrany sprzęt oznacza realne wsparcie naszej jednostki OSP.

Koordynator: Tomasz Krajewski

OSP Śniadowo

516-184-025

               strazsniadowo@gmail.com

DZIĘKUJEMY!!!