Chwila niestrozżności i samochód w przydrożnym rowie.

Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie.

2018-02-12 11:33
W niedzielę 11.02.2018r. o godz. 17:49 Ochotnicza Straż Pożarna została zadysponowana do wypadku drogowego.
Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie.

    Informacja o lokalizacji zdarzenia była nie do końca precyzyjna.  Wiadomo było, że w kierunku Warszawy.  Mijając granice województw i przejechaniu kilku kilometrów dotarliśmy na miejsce zdarzenia. Do wypadku doszło miedzy miejscowościami Gostery a Gniazdowo.

    Kierująca autem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad kierownicą i zjechała do przydrożnego rowu. W skutej silnego uderzenia w  ziemię oraz w  niewielkie drzewa samochód został rozbity, a kierująca nim kobieta doznała potłuczeń m.in. kolana.  O wielkim szczęściu może mówić kobieta gdyż poduszki powietrzne zamortyzowały uderzenie, a po za tym kilkanaście metrów dalej znajdował się betonowy przepust.

   Mimo dużej odległości strażacy ze Śniadowa bardzo szybko dotarli na miejsce zdarzenia gdzie był już patrol policji ze Śniadowa. Ratownicy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej osobie. Zabezpieczono tez miejsce zdarzenia oraz auto odłączając akumulator.

   Zdarzenia miało miejsce na pograniczu trzech powiatów wiec zadysponowani byli: Zastęp OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża, zastęp JRG Ostrów Mazowiecka, zastęp OSP Stary Lubotyń oraz dwa patrole policji.

 

                                                                                                                    OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie. Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie. Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie. Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie. Chwila niestrożności i samochód w przydrożnym rowie.