Pierwszy śnieg i pierwsze problemy.

Pierwszy śnieg i pierwsze problemy

2017-12-03 19:09
W czwartek 30.11.2017 r. nasz region nawiedziła pierwsza w tym okresie śnieżyca. Obfite opady śniegu spowodowały trudne warunki na drogach. Ciężki mokry śnieg był przyczyną zerwanych linii energetycznych oraz połamanych drzew, które utrudniały w poruszaniu się po drogach naszej gminy.
Pierwszy śnieg i pierwsze problemy

    Strażacy w całym regionie mieli pełne ręce roboty. Także strażacy z OSP Śniadowo pracowity mieli okres. Od godz. 17:45 do ok. 1:00 w nocy intensywnie uczestniczyli w usuwaniu skutków śnieżycy. Na szczęście szkody były związane z połamanymi konarami i drzewami które zalegały na drogach utrudniając przejazd.   Akcja prowadzona była w miejscowościach: Jakać Młoda na drodze wojewódzkiej 677, na drogach gminnych w miejscowościach Olszewo, Jemielite Stare, Brulin, Jastrząbka Młoda, oraz na drodze powiatowej w okolicach Chomentowa.

   Wszystkie drogi udało się udrożnić całkowicie dopiero następnego dnia.

 

                                                                                                                    OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy Pierwszy śnieg i pierwsze problemy