Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka.

Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka

2017-08-10 22:51
Do dwóch groźnych zdarzeń doszło w środę 09.08.2017r. na drodze wojewódzkiej nr 677.
Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka

    O godz. 15:23 OSP Śniadowo zostało zadysponowane do wypadku z udziałem motocyklisty w miejscowości Tyszki-Nadbory.

    Ze wstępnych ustaleń wynika że kierujący motocyklem, jadąc w kierunku Ostrowi Mazowieckiej wyprzedzał inny pojazd na skrzyżowaniu. Od strony miejscowości Tyszki-Nadbory, w lewą stronę skręcała fordem w kierunku Śniadowa kobieta. Doszło do zderzenia jednośladu i forda. Kierujący motocyklem został zabrany do szpitala.

    Do zdarzenia doszło na granicy dwóch województw podlaskiego i mazowieckiego. Ochotnicza Straż Pożarna ze Śniadowa dotarła jako pierwsza udzielając pierwszej pomocy przedmedycznej motocykliście oraz zabezpieczyła miejsce zdarzenia i rozbite pojazdy.

    W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża, zastęp JRG Ostrów Mazowiecka, zastęp OSP Czerwin, Zespół Pogotowia Ratunkowego z Ostrołęki oraz patrol Policji.

 

            Do kolejnego zdarzenia OSP Śniadowo zostało zadysponowane o godz. 17:47.

    W okolicach miejscowości Sierzputy Zagajne jadący od strony Łomży osobowy mercedes z dużą siłą uderzył w tył jadącej przed nim ciężarówki.

    W wyniku tego zdarzenia lekko ranny został kilkunastoletni chłopiec, który wymagał pomocy Zespołu Pogotowia Ratunkowego.

    O wielkim szczęściu może mówić kierująca mercedesem kobieta, że w tym wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. Sądząc po zniszczonym samochodzie to naprawdę cud, że skończyło się tylko na lekkich obrażeniach.

    Okoliczności zdarzenia wyjaśni przybyły na miejsce patrol Policji.

    Zadaniem strażaków było: udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozbitych aut oraz pomoc Policji w kierowaniu ruchem w celu rozładowania potężnego korka.

    W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża  Zespół Pogotowia Ratunkowego z Łomży oraz patrol Policji.

 

                                                                                                                    OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka Wypadkowa środa na trasie Łomża – Ostrów Mazowiecka