Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo

Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo.

2017-06-05 22:09
01.06.2017r w Śniadowie przy terenach rekreacyjnych odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.
Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo.

      Współorganizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury w Śniadowie i dzięki zaproszeniu Pani Dyrektor uczestniczyła w niej także Ochotnicza Straż Pożarna.

      Jednym z zadań strażaków było zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dzieciom jak i dorosłym w tym opieki medycznej. Była to również dobra okazja aby najmłodsi mogli zapoznać się z zawodem strażaka. Dzieciaki mogli obejrzeć wóz strażacki, ubrać mundur oraz poznać sprzęt używany podczas akcji. Byliśmy miło zaskoczeni frekwencją.  Mimo to, że mieliśmy pełne ręce roboty to praca oraz zabawa z dziećmi to sama  przyjemność. Dziękujemy dzieciakom i mamy nadzieję że będzie więcej okazji do takich spotkań.

     Dziękujemy Pani Dyrektor GOK za zaproszenie i oczywiście polecamy się na przyszłość.

 

                                                                                                                    OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo. Dzień Dziecka z udziałem OSP Śniadowo.