Wypadek w Śniadowie.

Wypadek w Śniadowie

2017-03-25 22:58
W piątek 24.03.2017r. o godz. 13:29 OSP Śniadowo zostało zadysponowane do wypadku drogowego.
Wypadek w Śniadowie

       Zdarzenie miało miejsce na wyjeździe ze Śniadowa w stronę Ostrowi Mazowieckiej, a uczestniczyło w nim trzy auta. Podróżowało nimi łącznie sześć osób. Dwie osoby Zespół Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala.

      Do wypadku doszło najprawdopodobniej gdy kierująca Peugeotem wyprzedzała w miejscu niedozwolonym (na podwójnej ciągłej, przejściu dla pieszych oraz skrzyżowaniu) busa. Z bocznej ulicy do ruchu włączała się kobieta kierująca Mazdą w którą z całym impetem uderzył Peugeot, zahaczając również o busa, którym także kierowała kobieta.

     Droga w miejscu wypadku była zablokowana, samochody były kierowanie na objazd. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśni Policja.

      Zadaniem strażaków było udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanym, zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz rozbitych aut poprzez odłączenie akumulatorów a także neutralizacja wyciekających płynów eksploatacyjnych.

      W akcji udział brali: zastęp OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża, Zespół Pogotowia Ratunkowego z Łomży oraz dwa patrole Policji.

                                                                                

                                                                                                             OSP Śniadowo: Krajewski Tomasz

  • Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie Wypadek w Śniadowie