Pożar w miejscowości Podosie.

Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie

2017-01-19 11:18
Do groźnego pożaru doszło dziś nad ranem w miejscowości Podosie w gminie Miastkowo.
Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie

       Zdarzenie miało miejsce na terenie sąsiedniej gminy, ale ze  względu na niebezpieczeństwo rozprzestrzenienia się ognia na sąsiednie budynki zadysponowane zostały jednostki ze Śniadowa i Szczepankowa.

       W czwartek 19.01.2017r. o godz. 433  otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru budynku inwentarskiego w miejscowości Podosie w gminie Miastkowo.

       Po dotarciu na miejsce okazało się, że pali budynek gospodarczy. Znajdowało  się w nim pomieszczenie z piecem CO oraz składowany był opał. Pożar udało się szybko opanować ratując sąsiednie budynki dzięki temu straty były niewielkie.

       W akcji udział brali: dwa zastępy OSP Śniadowo, zastęp JRG Łomża, zastęp OSP Szczepankowo, dwa zastępy OSP Miastkowo oraz patrol Policji

  • Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Podosie