Pożar domu w Śniadowie.

Pożar domu w Śniadowie

2017-01-06 16:07
Podczas pożaru spaliło się poddasze domu jednorodzinnego w Śniadowie. W czwartek 05.01.2017r o godz. 19:13 dwa zastępy OSP Śniadowo zostały zadysponowane do pożaru domu jednorodzinnego w Śniadowie przy ul. Krótkiej.
Pożar domu w Śniadowie

          Po dotarciu na miejsce okazało się ze ogień ogarnął już całe poddasze.  Mieszkańcom domu na szczęście nic się nie stało, sami opuścili dom po zaalarmowaniu przez sąsiadów.  Jak w każdym podobnym przypadku na miejsce przybył  również Zespół Ratownictwa Medycznego celem zbadania osób poszkodowanych. 

           Strażacy w aparatach ochrony dróg oddechowych weszli do środka. Paliły się już drzwi prowadzące na niższy poziom w domu i tylko dzięki szybkiej i sprawnej reakcji strażaków ogień nie przedostał się na parter, a straty wtedy byłyby jeszcze większe. Do zdarzenia zadysponowany został wóz z wysięgnikiem i dzięki temu można było prowadzić działania z góry.  Akcje utrudniał siarczysty mróz uniemożliwiając pobieranie wody z hydrantu.

          Pożar został szybko opanowany, ale dokładne dogaszanie trwało kilka godzin. Przyczynę wyjaśni  Policja, która również była na miejscu zdarzenia.

          W akcji udział brali: dwa zastępy OSP Śniadowo, dwa zastępy JRG Łomża (w tym podnośnik),  zastęp OSP Szczepankowo, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

 

  • Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie Pożar domu w Śniadowie