Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

2024-06-14 14:24
Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom  to czytelnicze święto, które od ponad dwóch dekad jednoczy osoby i instytucje zaangażowane w promocję czytania dzieciom oraz czytelnictwa i jest obchodzone w setkach placówek bibliotecznych oraz oświatowych w całym kraju. 

Zaproszenie do czytania w tym ważnym dla dzieci  tygodniu  przyjęły osoby, w życiu których czytanie odgrywa ważną rolę . Rozmawialiśmy o tym, że czytanie książek rozwija wyobraźnię, wspomaga koncentrację i pogłębia wiedzę.

Wszystkim naszym Gościom dziękujemy za spotkania.

  • Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom Relacja z Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom