Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem

2024-04-09 11:53
Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem

 W poniedziałkowy poranek 8 kwietnia 2024 r. uczniowie klas I - III uczestniczyli w naszej bibliotece w spotkaniu autorskim z  Tomaszem Szwedem - autorem serii książek dla dzieci "Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce",  muzykiem i psychoterapeutą w klinice "Budzik".

Podczas spotkania autor czytał dzieciom fragmenty swoich książek oraz opowiadał   o lesie i jego mieszkańcach. Spotkanie urozmaicone było muzyką i śpiewem. Pan Tomasz grał na gitarze, harmonijce ustnej i gitarze z pudełka po cygarach. Śpiewał również z dziećmi piosenki o zwierzętach: bobrze, ptakach i kunie domowej. Nie zabrakło wesołej zabawy w zgadywanie i łapanie ptasich piór.                                  

Po spotkaniu można było kupić książki pana Tomasza  z autografem.

Spotkanie zorganizowano w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki. Organizatorem spotkania była Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku – koordynator programu DKK w woj.podlaskim.

  • Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem Relacja ze spotkania autorskiego z Tomaszem Szwedem