Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik

2023-04-28 08:35
Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik
W czwartek 27 kwietnia  uczniowie klas  drugich ze Szkoły Podstawowej w Śniadowie uczestniczyli w spotkaniu  z Anielą Cholewińską-Szkolik ph. ,,Podróż do krainy wyobraźni”.
Młodzi czytelnicy znają Panią Anielę jako autorkę   książek o “Misi i jej małych pacjentach”, o przygodach psa Popika czy też najnowszej serii „Pozytywka Poli”.  Historie napisane przez Panią Anielę wzruszają, uczą i niosą pozytywne przesłanie. Jej książki to nie tylko wciągająca lektura, ale również doskonała lekcja przyrody, odpowiedzialności i empatii.   
Autorka opowiedziała młodym słuchaczom  o początkach literackiej kariery, przedstawiła bohaterów swoich książek, zdradziła skąd czerpie pomysły i inspiracje oraz zachęcała do realizacji swoich marzeń, zwłaszcza tych związanych z pisarstwem.
W części warsztatowej spotkania dzieci wcieliły się w role lekarzy zwierząt i z wielkim zaangażowaniem wypełniały karty pacjenta, wpisując zalecenia dla rekonwalescentów.
Na koniec spotkania pisarka rozdawała autografy, po które ustawiła się długa kolejka.
Spotkanie zorganizowano w ramach działającego w Bibliotece Publicznej Gminy Śniadowo Dyskusyjnego Klubu Książki.
  • Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik Relacja ze spotkania z Anielą Cholewińską-Szkolik