Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo

2023-05-04 19:21
W miesiącu maju- majowe, w czerwcu- czerwcowe... Oba te określenia łączy akcja młodzieży z grupy wokalno-gitarowej działającej przy GOK Śniadowo, która w każdy piątkowy wieczór wyruszać będzie rowerami, w eskorcie strażaków OSP Śniadowo do jednego z MIEJSC PAMIĘCI na terenie naszej gminy. Będziemy porządkować odwiedzane miejsca, modlić się za poległych i śpiewać pieśni patriotyczne razem z mieszkańcami miejscowości, którzy zechcą razem z nami przywracać pamięć o tych, co zginęli za naszą Ojczyznę.
Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo

Jutro wyruszamy rowerami 🚴‍♀️🚴o godz. 18.00 do miejscowości 👉Uśnik, gdzie uporządkujemy mogiłę rozstrzelanych Polaków w czasie II wojny światowej, zapalimy znicz i pomodlimy się za poległych na wszystkich frontach świata oraz uczcimy ich pamięć śpiewem pieśni patriotycznych. Serdecznie zachęcamy do dołączenia wszystkich chętnych, a szczególnie mieszkańców Uśnika!


TERMINY ODWIEDZIN POZOSTAŁYCH MIEJSC PAMIĘCI:
5 maja, godz. 18.00- Mogiła w Uśniku
12 maja, godz. 18.00- Krzyż w Wierzbowie
19 maja, godz. 18.00- Mogiła w Szabłach Mł.
2 czerwca, godz.18.00- pomnik w Truszkach
9 czerwca, godz. 12.00- mogiła w St. Jemielite
16 czerwca, godz. 18.00- pomnik w Olszewie

  • Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo Młodzież w MIEJSCACH PAMIĘCI gminy Śniadowo