„Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami

2022-12-19 11:37
W piątek 16 grudnia 2022 r. uczniowie ze Szkół Podstawowych ze Szczepankowa i Śniadowa wzięli udział w spotkaniu autorskim z podróżnikami Joanną Grzymkowską-Podolak i Jarosławem Podolakiem.
„Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami

Joanna Grzymkowska-Podolak  i  Jarek Podolak  to operatorsko-dziennikarskie małżeństwo, które większość praktyki zawodowej zdobywało w największych stacjach telewizyjnych w kraju .

Potrzeba zmian w życiu i chęć spełniania marzeń sprawiły, że małżeństwo zostawiło za sobą stabilną pracę i ruszyło w świat po przygodę. Tak zrodził się duet „Zakochanych w świecie”. To, co oboje zobaczyli i przeżyli postanowili pokazać innym za pomocą słowa i obrazu.

Podczas spotkania nasi goście podzielili się wiedzą i doświadczeniami zdobytymi podczas podróży do Indii. Swoje opowieści wzbogacali pięknymi zdjęciami i fragmentami filmu. Opowiadali o spotkanych tam ludziach, kulturze, religii i życiu codziennym.

 Z zapisków, które robili podczas podróży powstały książki Zakochani w świecie. Maroko, Zakochani w świecie. Indie, Zakochani w świecie. Malezja.

 W przygotowaniu jest czwarta - Zakochani w świecie. Kambodża.

Joanna Grzymkowska-Podolak i Jarosław Podolak to przesympatyczne małżeństwo. Z ogromną pasją mówią o tym co robią i widać że podróżowanie sprawia im radość.

Życzymy im  jeszcze wielu  fascynujących podróży.

Spotkanie zostało zorganizowane przez naszą bibliotekę a odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury.                    

Dziękujemy młodzieży i opiekunom za udział, oraz wszystkim osobom, które pomagały nam przy realizacji spotkania.

  • „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami „Zakochani w świecie. Indie” – relacja ze spotkania z podróżnikami