Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży

2022-01-10 17:50
6 stycznia grupa chorągwiarska STRAŻNICY HERBÓW oraz werbliści uczestniczyli w łomżyńskich uroczystościach święta OBJAWIENIA PAŃSKIEGO.
Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży

Na zaproszenie organizatorów ORSZAKU TRZECH KRÓLI proboszczów: ks. A. Popielskiego z parafii pw. św. A. Boboli oraz ks. A. Godlewskiego z parafii pw. Krzyża Świętego poprowadziliśmy orszaki z tychże kościołów do stajenki postawionej w tym roku przed Szpitalem Wojewódzkim w hołdzie wszyskim pracującym w służbie zdrowia i pomagającym chorym ludziom w dobie pandemii, a także pokłoniliśmy się Świętej Rodzinie tańcem razem z trzema królami i licznie przybyłymi mieszkańcami Łomży i okolic.

Dziękujemy za zaproszenie!

Wykorzystano zdjęcia z fotorelacji mediów: mylomza.pl, Z Łomży.Pl, 4lomza.pl, radionadzieja.pl, Wrota Podlasia, Radio Białystok.

  • Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży Grupy z GOK Śniadowo na ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży