Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

2021-11-09 10:15
Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę

Organizatorami tegorocznych obchodów 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę był Wójt Gminy Śniadowo - Rafał Pstrągowski wraz z Parafią pw. WNMP w Śniadowie i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Śniadowie.

Uroczystości w Kościele Parafialnym rozpoczęły się od koncertu patriotycznego, po czym zgromadzeni modlili się w intencji Ojczyzny i wszystkich Polaków podczas uroczystej Mszy Świętej sprawowanej przez Ks. Proboszcza - Tomasza Wilgę.

Po uroczystej mszy św. z oprawą muzyczną Gminnej Orkiestry Dętej pod kierunkiem Pana Adama Sagało oraz Grupy Gitarowej z GOK Śniadowo, nastąpiła II część koncertu pieśni patriotycznych i legionowych oraz pokaz tańca z flagamGrupy Chorągwiarskiej "STRAŻNICY HERBÓW", w wykonaniu której zobaczymy "POLONEZA HUSARII" kompozycji Krzesimira Dębskiego z filmu "Ogniem i mieczem".

Po uroczystościach w kościele parafialnym orszak zgromadzonych na czele z Grupą Chorągwiarską udał się na cmentarz parafialny, gdzie symbolicznie złożono wiązanki kwiatów i zapalono znicze na cześć poległych w walkach o niepodległość Naszej Ojczyzny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom uroczystoścu za  wspólne świętowanie obchodów 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

  • Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Gminne obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę