Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie

2018-10-17 09:21
Początek roku szkolnego jest dobrą okazją do rozpoczynania czegoś nowego... "Na tej fali" nasza gminna orkiestra odwiedziła uczniów szkoły w Szczepankowie, by zachęcić ich do rozpoczęcia przygody z muzyką. I chyba nam się udało!!!
Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie

Już w najbliższy poniedziałek kilku uczniów ze Szczepankowa pojawi się w GOK Śniadowo na zajęciach orkiestry. Wszystkim młodym muzykom życzymy wytrwałości w nauce gry na instrumentach i ogromnej radości w obcowaniu z muzyką w doborowym towarzystwie dzieciaków naszej orkiestry i Pana Adama!!!

Niebawem, bo 11 listopada znowu odwiedzimy Szczepankowo! Tym razem uświetnimy obchody 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świetowania!!! Szczegółowe informacje i plakaty ukażą się wkrótce.

  • Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie Nasza orkiestra w Szkole Podstawowej w Szczepankowie