Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża

2018-09-10 17:43
Gminna Orkiestra Dęta ze Śniadowa pod dyrekcją Pana Adama Sagało wzięła udział na zaproszenie Pani Wiesławy Kłosińskiej - dyrektor Biblioteki Publicznej w Łomży z siedzibą w Podgórzu w II Festiwalu Orkiestr Dętych.
Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża

Festiwal został zorganizowany w niedzielę - 9 września przez Bibliotekę Publiczną Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu,dla upamiętnienia i uczczenia 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. 
"Dla Niepodległej" oprócz naszej młodej orkiestry zagrały orkiestry z:  Kolna, Podgórza, Szumowa, Łomży, Czyżewa i Brańska. Był to dla nas pierwszy występ w tego typu imprezie, gdzie mogliśmy "podsłuchiwać" inne zespoły, uczyć się od lepszych, podpatrywać nowe instrumenty, brzmienia czy interpretacje i porozrabiać trochę :-). Poznaliśmy orkiestrowe bogactwo naszego regionu i spotkaliśmy naszych pierwszych nauczycieli: Pana Kamila Borusiewicza i Pana Michała Knapkiewicza, dzięki którym nauczyliśmy się tak wiele i którzy rozniecali nasze muzyczne pasje! Dziękujemy za wszystko!!! 

A na początku nieznanej przygody z naszą orkiestrą Panu Adamowi życzymy, by .... zawsze Panu wszystko i wszędzie "grało"!!!

PS.

      Wszystkich chętnych do dołączenia do naszej radosnej orkiestry zapraszamy na nabór, który odbędzie się 23 września po mszy św. o godz. 12.00 w salce parafialnej kościoła w Śniadowie. Serdecznie zachęcamy!!! Ponadto wszelkich informacji o orkiestrze udzielamy w GOK Śniadowo.

  • Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża Nasza orkiestra na II Festiwalu Orkiestr Dętych Gminy Łomża