Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie

2023-05-16 11:41
Podczas NOCY MUZEÓW występy naszych zespołów były jedną z atrakcji, dzięki współpracy z Muzeum Przyrody -Dwór Lutosławskich w Drozdowie.
Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie

Grupa Chorągwiarska "STRAŻNICY HERBÓW" oraz werbliści i fanfarzyści naszej orkiestry byli jednocześnie twórcami i odbiorcami tegorocznej NOCY MUZEÓW.

Dzięki współpracy z drozdowskim muzeum rozpoczęliśmy działania zmierzające do zwiększenia zaangażowania dzieci i młodzieży w tworzenie i odbiór kultury. Pierwsze występy w muzealnym parku były dla nas wspaniałą przygodą i cenną lekcją przed zbliżającymi się kolejnymi pokazami.

Nasze ekipy zaprezentowały się wyśmienicie, co odbiło się sporym zainteresowaniem wśród zwiedzających.

Dziękuję Pani Dyrektor Muzeum w Drozdowie - Ewie Sznejder za zaproszenie i ciepłe przyjęcie! Dziękuję rodzicom oraz Sklepowi "GRANIT" z Jakać Borki za ogromne zaangażowanie i przygotowanie dla nas fantastycznego prowiantu, którym mogliśmy się posilić przez cały czas występów. Dziękuję z całego serca wspierającym mnie w prowadzeniu zespołów: Pani Kasi Bieńkowskiej i Pani Ewie Gulińskiej.  

 

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Śniadowie

Gabriela Piszczatowska

  • Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie Nasze zespoły w Muzeum Przyrody w Drozdowie