ZAPRASZAMY na WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE w GOK

2022-12-05 12:35
Jak ADWENT, to... oczekiwanie i przygotowywanie się... 🤔
dla jednych na narodzenie BOŻEJ DZIECINY,
dla innych na atmosferę i klimat świąt,
dla jeszcze innych na prezenty, wolny czas czy kto, co tam woli...
A my chcielibyśmy pogodzić wszystkich, no bo przecież jedno drugiego nie wyklucza i zaprosić do GOK Śniadowo na WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE od wtorku 6 grudnia do piątku 9 grudnia, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie.
ZAPRASZAMY na  WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE w GOK

W tym tygodniu, w godzinach od 8.00 do 16.00 czekać będziemy na wszystkich, którzy chcieliby własnoręcznie wykonać i ozdobić swój piernik czy torebkę na upominki pod choinkę oraz pośpiewać kolędy. A może i nawet uda się spotkać u nas św. Mikołaja i poznać jego historię?!


W każdym razie my już rozpoczęliśmy przygotowania! Ciasto na pierniki wyrobione, foremki przygotowane, no i miejsce dla św. Mikołaja też! Teraz już tylko czekamy na Was!!!😍 Informacyjnie dodamy tylko, że większość dzieci naszej gminy odwiedzi GOK razem ze swoimi nauczycielami podczas zajęć lekcyjnych, ale gdyby ktoś się nie "załapał na ucznia", to zapraszamy indywidualnie we wspomnianych dniach i godzinach.

Warsztaty te realizujemy dzięki dofinansowaniu Gminy Śniadowo oraz PPB "PREFBET" Śniadowo, za co serdecznie DZIĘKUJEMY!!! Ale również będziemy wdzięczni, jeśli ktoś będzie chciał jeszcze wesprzeć naszą akcję!!! Ucieszymy się z każdej formy wsparcia; czy to pomocą własnych rąk podczas organizacji warsztatów, czy to smakołykami dla najmłodszych, czy jakimkolwiek innym wsparciem. 

Z góry dziękujemy i do zobaczenia!!!

  • ZAPRASZAMY na  WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE w GOK ZAPRASZAMY na  WARSZTATY BOŻONARODZENIOWE w GOK