Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie

2022-08-02 11:37
Od kilku dni na fasadzie budynku sali gimnastycznej możemy podziwiać mural, który powstał z okazji 30. rocznicy nadania naszej szkole imienia Pułku 3-go Strzelców Konnych.
Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie
Nasi uczniowie postanowili włączyć się w zbiórkę pieniędzy na realizację wspomnianego projektu. Młodzi artyści z własnej inicjatywy przekazali na aukcję obrazy, które namalowali w szkole podczas zorganizowanych w czerwcu warsztatów plastycznych.
 
Aukcja obrazów odbędzie się 15 VIII 2022 r. przed Kościołem Parafialnym w Śniadowie po mszach świętych o godz. 9:00 i 12:00. Licytować będzie można 40 obrazów, których ceny wywoławcze to odpowiednio 50 zł, 100 zł, 200 zł.
 
Gorąco zachęcamy Państwa do udziału w licytacji i docenienia tym samym starań oraz talentów naszych dzieci!
 
Obrazy od 200 zł: 2, 11, 21, 22, 23, 29, 41
Obrazy od 100 zł: 1, 5, 7, 8, 13, 14, 19, 24, 25, 26, 35
Obrazy od 50 zł: 3, 4, 6, 9, 10, 12, 15, 16, 17, 18, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 42
 
  • Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie Historyczny mural na Szkole Podstawowej w Śniadowie