STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku.

2022-01-13 15:50
Nasza grupa chorągwiarska STRAZNICY HERBÓW działająca przy GOK Śniadowo nie zwalnia tempa i jest już po pierwszych w tym roku warsztatach.
STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku.

Zespół liczy w tej chwili prawie 40 osób, który podzielony jest na 3 grupy:

  • poczatkującą, mająca zajęcia we wtorki od 15.30- 17.00
  • średnią, trenującą w piątki od 15.30
  • "starszaków", ćwiczących w piątki od 16.30 do 18.00

Nasi mistrzowie żonglerki i tańca z flagami- artyści GWARDII GRYFA z Wrocławia przyjeżdżają do nas raz w miesiącu, by uczyć nas nowych elementów, tańców, życia zespołowego i scenicznego i przygotowują nas do pokazów.

Za nami pracowity czas, kiedy to 6 stycznia braliśmy udział w ORSZAKU TRZECH KRÓLI w Łomży oraz uroczystości OBJAWIENIA PAŃSKIEGO w kościele parafialnym w Śniadowie.

W tej chwili przygotowujemy się do obchodów odsłomnięcia odrestaurowanej mogiły poległych w POWSTANIU STYCZNIOWYM na cmentarzu w Śniadowie zaplanowanego na 23 stycznia. Ćwiczymy także nowy układ- widowisko do bajkowego utworu ALICE, który mamy nadzieję, że pokażemy już wkrótce. 

Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia i pokazy! 

  • STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku. STRAŻNICY HERBÓW-pierwsze warsztaty w nowym roku.