Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze

2021-06-25 13:43
Nasze grupy, działające przy GOK Śniadowo, uczestniczyły w dn. 19-20 czerwca 2021 roku w oprawie artystycznej Ogólnopolskiej Pielgrzymki w Intencji Trzeźwości w Częstochowie na Jasnej Górze.
Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze

Był to dla nas czas wytężonej pracy, w trudnych warunkach pogodowych, czas skupienia i cudowna okazja, by stanąć przed samym obliczem Czarnej Madonny. Każdy przywiózł Bożej Matce swoje sprawy, ale i talenty, którymi zostaliśmy obdarowani, które rozwijamy i którymi się podzieliliśmy upiększając uroczystości.

👉Dziękujemy za zaproszenie Ks. Proboszczowi Tomaszowi Wildze👈 i za dotację finansową do wyjazdu. 👉Dziękujemy za wpłatę na koszty organizacyjne wyjazdu Rodzicom dzieci komunijnych ze śniadowskiej parafii👈, 👉dziękujemy Gminnej Komisji ds Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych👈 oraz 👉Panu Wójtowi Gminy Śniadowo za dofinansowanie i zapewnienie nam transportu👈. 👉Dziękujemy Rodzicom dzieci występujących w Częstochowie za pomoc, zwłaszcza Mamom, które były z nami na miejscu i pomagały nam w upale, w czasie występów i w ogarnięciu całej tej naszej "trzódki"💪💪💪👈.

Mamy nadzieję, że godnie reprezentowaliśmy Gminę Śniadowo, Powiat Łomżyński i Diecezję Łomżyńską. Daliśmy z siebie wszystko. A już niebawem, w nagrodę za cały rok pracy i aktywności na rzecz naszej gminy, udajemy się na wyjazd wypoczynkowo-warsztatowy w góry💪😃😎.

  • Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze Grupy z GOK Śniadowo na Jasnej Górze