GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo

2020-03-04 11:32
Nasze dzieciaki z grupy chorągwiarskiej intensywnie ćwiczą i przygotowują się podczas zajęć i warsztatów do majowych występów w naszej gminie i poza jej granicami...
GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia taneczne grupy chorągwiarskiej w każdy czwartek o 16.00 oraz na najbliższe WARSZTATY z artystami wrocławskiej grupy GWARDIA GRYFA - 7 marca od godz.  10.00.

Taniec z flagami zawiera w sobie elementy teatru, kuglarstwa, akrobatyki i oczywiście albo przede wszystkim tańca. A wszystkiego tego uczymy się od najlepszych z najlepszych w Polsce!!!

A w sekrecie zdradzimy Wam, że przygotowujemy się do OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU CHORĄGWII w Wilanowie!!! Jest to dla nas wielka szansa i zaszczyt!

Trzymajcie kciuki albo dołączcie do nas!!!

  • GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo GRUPA CHORĄGWIARSKA przy GOK Śniadowo