Przedszkolaki "śpiewająco" powitały WIOSNĘ

2018-03-27 12:45
Tegoroczną wiosnę przywitały najmłodsze dzieci naszej gminy biorąc udział w konkursie piosenki przedszkolnej "Już słychać wiosnę", który zorganizowała Szkoła Podstawowa w Szczepankowie przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Śniadowie.
Przedszkolaki

Dla wielu maluchów była to pierwsza okazja w życiu, by stanąć na scenie, wziąć do ręki mikrofon i zaśpiewać przed tak liczną i wymagającą publicznością, a przede wszystkim komisją oceniającą. Bez emocji i pomocy dorosłych się nie obyło...

W konkursie brało udział 22 dzieci w wieku przedszkolnym z oddziałów przedszkolnych ze Śniadowa i Szczepankowa. Komisja oceniająca przyznała następujące miejsca oraz wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych:

1) W kategorii 3-4 latków:

I miejsce: Alicja Brulińska

II miejsce: Zuzanna Żebrowska

III miejsce: Zuzanna Kowalik

2) W kategorii 5-6 latków:

I miejsce: Magdalena Jemielity

II miejsce: Amelia Czartoryjska

III miejsce: Anna Bialuk

Wyróżnienia: Patrycja Jankowska i Marta Nieciecka

Gratulujemy wszystkim młodym wykonawcom!

Organizatorzy przygotowali pamiątkowe dyplomy i upominki dla wszystkich dzieci biorących udział w naszym "wiosennym śpiewaniu".

Dziękujemy serdecznie wychowawcom i rodzicom przygotowującym dzieci do konkursu, a także komisji oceniającej!

  • Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki Przedszkolaki