Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo?

2017-12-08 09:43
Dzieciaki stanęły na wysokości zadania i podarowały św. Mikołajowi wspaniałe imieninowe upominki ze swoich talentów. Nasz wyjątkowy GOŚĆ był przeszczęśliwy otrzymując od najmłodszych piękne rysunki, tańce i śpiewy, uśmiechy i dobre obietnice!
Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo?

Dzieci z gminy Śniadowo upominkami ze swoich talentów sprawiły wspaniałą niespodziankę św. Mikołajowi w dniu jego imienin. Dlatego z tym większą radością solenizant obdarowywał wszystkich najmłodszych mieszkańców naszej gminy smakołykami.

Akcję "Św. Mikołaj - dzieciom gminy Śniadowo" zorganizowaliśmy już po raz X pod patronatem Pana WÓJTA GMINY ŚNIADOWO, przy współpracy ze STRAŻAKAMI OSP ŚNIADOWO, i dzięki naszym sponsorom i dobroczyńcom, którymi w tym roku byli: Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Alkoholizmowi w Śniadowie, PPB "PREFBET" Śniadowo, Pani Karolina Zieziula- Agent ubezpieczeniowy PZU SA oraz Pani Agnieszka Bloch - Obsługa imprez okolicznościowych.

OOOOGROMNIE DZIĘKUJEMY! Niechaj dobro, które podarowaliście dzieciom wróci do Wszystkich Państwa po stokroć! Dziękujemy również Państwu Sołtysom wiosek, w których gościł św. Mikołaj za udostępnienie i przygotowanie świetlic i remiz. Do zobaczenia za rok!

  • Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo? Jak św. Mikołaj obchodził swoje imieniny w gminie Śniadowo?