W ostatni piątek lipca w naszym cyklu "Wakacyjnie czytelniczo i swojsko" z przyjemnością polecamy Wam książki Agnieszki Panasiuk!
Poznajcie urzekający świat jej trylogii "Na Podlasiu", w której poznacie losy trzech niezwykłych kobiet: Antoniny, Cecylii i Aleksandry.
To trzy odmienne historie, rozgrywające się na malowniczym Południowym Podlasiu w drugiej połowie XIX wieku.
Idealne lektury na letnie popołudnia – pełne historii, głębokich emocji i swojskiego uroku!
Przekonajcie się sami, która bohaterka skradnie wasze serce.